Soutěžte o zlatou berušku - výtvarná soutěž

 

Page1

 

Soutěž byla 30.11. ukončena. Děkujeme všem malým malířům a malířkám.

Výsledky uvádíme zde.

 

V říjnovém časopise Puntík uvádíme soutěž pro všechny šikovné děti. Zapojit se mohou všichni, nejen čtenáři! Stačí, když kluci a holky vezmou do ruky pastelky či vodovky a namalují berušku. Může být velká i malá, červená i zlatá.... Pošlete nám obrázek a my to nejkrásnější dílko odměníme zlatým přívěskem beruškou. Druhá cena bude dárkový poukaz na 1000 Kč a třetí cena dárkový poukaz na 500 Kč. Můžete svým ratolestem pořídit šperky v této hodnotě podle svého výběru.

Uzávěrka soutěže: 30. listopadu

 

              

Jak soutěžit

Účastnit soutěže se mohou děti do 10 let.  Na papír A4 namalují berušku tak, jak se jim líbí - může být sama nebo se svými kamarády z lesa či louky. Obrázek dítěte nám do 30. listopadu pošlete poštou nebo e-mailem. Pro zařazení do soutěže je nutné vyplnit přihlášku a zaslat ji společně se soutěžním obrázkem. Přihlášku si můžete stáhnout zde.

Doručení poštou • Obrázek pošlete na adresu: BONAVELA s.r.o., P.O.BOX 31, 627 00 Brno.  K obrázku přiložte vytištěnou a vyplněnou přihlášku, případně vlastní list papíru s údaji uvedenými na přihlášce a svým podpisem. 

Doručení e-mailem • Naskenovaný obrázek pošlete na adresu soutez@detske-sperky.eu. K e-mailu přiložte vyplněnou přihlášku.

 

Přihláška

PRAVIDLA SOUTĚŽE "NAMALUJ BERUŠKU"

 Fotolia_53764982_XS