Blogerka Alice napsala....

jak si Sárinka vybrala dospělácké náušnice

 

detske-nausnicenaheld

Vím, že v poslední době je to diskutabilní téma – propichovat malým holčičkám uši, nebo je nechat jak se rozhodnou v dospělosti? Hlavně v nějakých cizích zemích jsou dětské náušnice tabu. Já jsem tedy spíš ovlivněna tradicemi u nás a oběma holkám jsem nechala náušnice nastřelit asi nějak v 8 měsících, kdy nám to doporučila pediatrička. Jako miminka tedy měly ty malé špuntíky, které se nastřelují, pak jsem jim je vyměnila za výraznější zlaté s kytičkami. Ty má vlastně stále Stelinka, ale Sára už chtěla nějaké víc dospělejší. I já jsem byla pro, do těch visacích se jí někdy zamotávaly vlásky.

detske-nausnice_3detske-nausnice_1

Bylo celkem vtipné sledovat, jaké má preference a jaký styl se jí líbí. Já jsem jí chtěla pořídit nějaké nadčasové, které unosí i za pár let, i třeba v začínající pubertě na škole. Sárinka tedy koukala zase po nějakých s dětskými motivy – kočičkou Hello Kitty, s motýlkem, beruškami apod. Nakonec jsme se ale shodly na těchto hvězdičkových s diamantem. Mně přijdou hezky elegantní a Sárince se líbí blýskající se kamínek :-)

detske-nausnice_4detske-nausnice_5

Co na ně říkáte? Necháváte holčičkám propichovat ouška? A podle čeho jim pořizujete náušnice? (BTW myslím, že by to byl i hezký vánoční dárek  : -)

 

Celý článek na blogu mamou-stylove.cz