Dětské kroužky z lékařského titanu - kolečka čirá

 
Dostupnost Nedostupné - nelze objednat
629 Kč
Kód produktu BL-15-1248-01
Kategorie Náušnice (nejen) pro alergické děti
 

Dětské náušnice - kroužky z přírodního lékařského titanu s kolečky čiré barvy (krystaly Swarovski). 

Náušnice z čistého lékařského titanu. Čistý lékařský titan je nejbezpečnější kov. Je to stejný materiál, který se používá v lékařství, například pro dentální implantáty. Náušnice z čistého lékařského titanu neobsahují nikl.

Alergie na nikl je nejběžnější kontaktní alergií, ale šperky mohou obsahovat mnoho dalších alergizujících látek. Evropská direktiva pro omezení obsahu niklu ve spotřebním zboží (2004/96/EC) stanovuje množství niklu, který se může uvolňovat ze šperků. Avšak i když se dodržují tato pravidla, mohou být děti, které jsou obzvlášť citlivé, vystaveny riziku alergie. Pro ně jsou vhodné právě náušnice z čistého lékařského titanu s 0% niklu, které jsou navrženy ve spolupráci s dermatology.

Náušnice se dodávají v balení Clean pack, které zaručuje hygienickou čistotu náušnic až do otevření balení. Přelepka funguje jako plomba. Náušnice se vyrábějí ve Švédsku a jejich výroba je kompletně kontrolována a dokumentována.

smyckesboken_vh_14  

PARAMETRY

  • Materiál: čistý lékařský titan - 0% niklu

  • Povrchová úprava: přírodní titan (bez povrchové úpravy)

  • Kamínky: čiré krystaly Swarovski 

  • Rozměry: průměr kroužků 14 mm, velikost kolečka 8 mm

 

Více informací

 

VÝBĚR ANTIALERGENNÍCH NÁUŠNIC

Z lékařského plastu

Z lékařského titanu

Z chirurgické oceli

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Přidat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
DZ Avatar autora | 2.9.2021
Tento typ jsem koupila dceři již podruhé. Vzhledem ke kožní alergii jsou pro ni perfektní. Kov nedrazdi a nepůsobí žádné problémy. Konkrétně tento model je velmi hezký a decentní. Díky velmi pevnému komu, zapínání kroužku drží dobre. Neotvita se a ani dcera, která si s náušnicemi hraje je omylem neodepne.